Διδακτικό προσωπικό 2023-2024
Επώνυμο | Όνομα | Τμήμα | Διεύθυνση ψηφιακής τάξης | Μηνιαία Ενημέρωση Γονέων |
Μυλωνά | Σοφία | Διευθύντρια | https://minedu-primary2.webex.com/meet/somilonav | Κάθε 1η Δευτέρα του μήνα 13:30-14:00 |
Ζώτου | Μαρία | Α | http://minedu-primary2.webex.com/meet/mariazotou | Κάθε 1η Πέμπτη του μήνα 13:20-14:00 |
Ζαρμπάνη | Μαρία | Β | https://minedu-primary2.webex.com/meet/zarmpani | Κάθε 1η Πέμπτη του μήνα 13:20-14:00 |
Κουρδουνούλη | Θεοφανώ | Γ | https://minedu-primary2.webex.com/meet/kourdounou | Κάθε 1η Τρίτη του μήνα 13:30-14:00 |
Θεοχάρη | Αναστασία | Δ1 | https://minedu-primary2.webex.com/meet/tanast | Κάθε 1η Τρίτη του μήνα 13:15-14:00 |
Τσιλιάκος | Βασίλης | Δ2 | https://minedu-primary2.webex.com/meet/vatsilia | Κάθε 1η Τετάρτη του μήνα 13:20-14:00 |
Γκορτσίλα | Βασιλική | Ε1/Υποδιευθύντρια | https://minedu-primary2.webex.com/meet/vgkortsi | Κάθε 1η Τετάρτη του μήνα 13:20-14:00 |
Αλεξίου | Χρήστος | Ε2 | https://minedu-primary2.webex.com/meet/chralexiou | Κάθε 1η Τετάρτη του μήνα 13:15-14:00 |
Χαρισούλης | Ιωάννης | ΣΤ1 | https://minedu-primary2.webex.com/meet/icharisou | Κάθε 1η Τετάρτη του μήνα 13:15-14:00 |
Γερομαρκάκη | Δέσποινα | Στ2 | https://minedu-primary2.webex.com/meet/degeroma | Κάθε 1η Τρίτη του μήνα 13:15-14:00 |
Σκουλίδου | Κυριακή | Α΄ Τμήμα ένταξης | https://minedu-primary2.webex.com/meet/kskoulidou | Κάθε 1η Δευτέρα του μήνα 13:20-14:00 |
Αρβανίτης | Βασίλειος | Β΄ Τμήμα ένταξης | https://minedu-primary2.webex.com/join/arvvasilei | Κάθε 1η Τρίτη του μήνα 13:15-14:00 (κατόπιν συνεννόησης) |
Δαούλας | Θωμάς | Ολοήμερο/ Συμπλήρωση Ωραρίου | https://minedu-primary2.webex.com/meet/tdaoulas | Κάθε 1η Παρασκευή του μήνα 15:00-16:00 |
Γιαννακοπούλου | Θεολογία | ΤΠΕ | https://minedu-primary2.webex.com/meet/theogian | Κάθε 1η Πέμπτη του μήνα 14:15-15:00 |
Βακαλαθανασίου | Μαρία | Αγγλικά | https://minedu-primary2.webex.com/meet/marivakala | Κάθε 1η Δευτέρα του μήνα 13:15-14:00(κατόπιν συνεννόησης) |
Κοντοπούλου | Κων/να | Αγγλικά | https://minedu-secondary.webex.com/meet/kkontopou | |
Σεϊτάνη | Ελένη | Αγγλικά | https://minedu-primary.webex.com/meet/eseitani | |
Βασιλούλη | Ευανθία | Γαλλικά | https://minedu-primary2.webex.com/meet/evasilou | Κάθε 1η Τρίτη του μήνα 13:20-14:00 |
Παπαβασιλείου | Δόμνα | Γερμανικά | https://minedu-primary2.webex.com/meet/dompapav | Κάθε 1η Τρίτη του μήνα 13:15-14:00(κατόπιν συνεννόησης) |
Γούλα | Μαρίνα | Εικαστικά | https://minedu-primary2.webex.com/meet/goula_mar | Κάθε 1η Τετάρτη του μήνα 14:15-15:00 |
Δημητρίου | Αστέριος | Εικαστικά | https://minedu-primary2.webex.com/meet/diasterios | Κάθε 1η Τετάρτη του μήνα 13:15-14:00 |
Γκαρά | Σταματία | Μουσική | https://minedu-primary2.webex.com/meet/stamgar | Κάθε 1η Δευτέρα του μήνα 14:15-15:00 |
Παρίση | Αθανασία | Μουσική | https://minedu-primary2.webex.com/meet/aparisi | Κάθε 1η Δευτέρα του μήνα 13:15-14:00 κατόπιν συνεννόησης |
Βαλακώστα | Μαρία | Θεατρική Αγωγή | https://minedu-primary2.webex.com/meet/mvalakosta | Κάθε 1η Δευτέρα του μήνα 10:00-10:45 |
Αγγελακοπούλου | Έλλη | Φυσική Αγωγή | https://minedu-primary2.webex.com/meet/eagge | Κάθε 1η Τρίτη του μήνα 14:15-15:00 |
Πέτσιου | Ελισάβετ | Φυσική Αγωγή | https://minedu-primary2.webex.com/meet/epetsiou | Κάθε 1η Τρίτη του μήνα 13:30-14:00(κατόπιν συνεννόησης) |
Ζαφειρίου | Σταυρούλα | Κοινωνική Λειτουργός | https://minedu-secondary2.webex.com/meet/stavzafe | Κάθε Παρασκευή κατόπιν συνεννόησης |
Κόκκα | Ειρήνη | Ψυχολόγος | Κάθε Παρασκευή κατόπιν συνεννόησης |
Διδακτικό προσωπικό ολοημέρου 2023-2024
Εκπ/κοι ΠΕ70 | Εκπ/κοι Ειδικοτήτων |
Αλεξίου Χρήστος | Αγγελακοπούλου Έλλη Φυσική Αγωγή |
Γερομαρκάκη Δέσποινα | Βαλακώστα Μαρία Θεατρική Αγωγή |
Δαούλας Κοσμάς | Γιαννακοπουλου Θεολογία ΤΠΕ |
Ζαρμπάνη Μαρία | Γκαρά Σταματία Μουσική |
Ζώτου Μαρία | Γούλα Μαρίνα Εικαστικά |
Θεοχάρη Αναστασία | |
Κουρδουνούλη Θεοφανώ | |
Τσιλιάκος Βασίλης | |
Χαρισούλης Ιωάννης |