ΔΩΡΕΑ ΕΠΙΠΛΩΣΗ ΓΡΑΦΕΙΩΝ

Αναγνωρίζοντας την ευαισθησία και την κοινωνική προσφορά της Τράπεζας Πειραιώς, η Διευθύντρια, ο Σύλλογος Διδασκόντων/σκουσών, οι μαθητές/τριες και ο Σύλλογος Γονέων & Κηδεμόνων εκφράζουμε τις θερμές μας ευχαριστίες για την ευγενική προσφορά επίπλωσης (δύο γραφεία, δύο συρταριέρες, δύο περιστρεφόμενες καρέκλες γραφείου, πέντε καρέκλες επισκέπτη) που διαθέσανε στο Σχολείο μας.

Τα είδη αξιοποιήθηκαν άμεσα προς όφελος των μαθητών/τριών και των εκπαιδευτικών, αναβαθμίζοντας διάφορους χώρους στη σχολική μας μονάδα.

Ευχαριστούμε τον κ. Καμέα, Διευθυντή της Τράπεζας Πειραιώς του Καταστήματος Λάρισας Α΄ για τη συμβολή του και αισιοδοξούμε για τη συνέχιση αυτής της συνεργασίας προς όφελος της εκπαιδευτικής κοινότητας του σχολείου μας.