ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΟ BAZAAR

Τεράστια επιτυχία σημείωσε το Χριστουγεννιάτικο bazaar που διοργάνωσε ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων του σχολείου μας την Πέμπτη 14 Δεκεμβρίου. Σε συνεργασία με εκπαιδευτικούς και μαθητές/τριες κατασκεύασαν πρωτότυπες χειροποίητες χριστουγεννιάτικες δημιουργίες (ημερολόγια, γούρια, στολίδια για το δέντρο, κηροπήγια, διακοσμητικά) και έφτιαξαν σοκολατένιες λιχουδιές παρέα με τα παιδιά!

Ο ισόγειος χώρος του σχολείου μας κατακλύστηκε από πλήθος κόσμου, που ανταποκρίθηκε στο κάλεσμα και με την αγορά τους συνεισέφεραν και ενίσχυσαν το έργο του Συλλόγου. Παράλληλα παραδόθηκαν και οι έλεγχοι προόδου Α’ τριμήνου στους γονείς, οι οποίοι ενημερώθηκαν για την πρόοδο των παιδιών τους από τους/τις εκπαιδευτικούς του σχολείου μας.

Καλά Χριστούγεννα!!